Wolnostojący dom w Karnicach z 2007 roku. Gmina Karnice znajduje się w obszarze ekologicznie czystym, poza zasięgiem szkodliwego wpływu emisji zanieczyszczeń pochodzenia przemysłowego. Walory krajobrazowe wynikające z usytuowania w niedalekiej odległości od Bałtyku , ukształtowały bioróżnorodność flory i fauny. Najbliższe miejscowości od Karnic to Rewal, Niechorze, Pogorzelica, Trzęsacz, Pobierowo oraz powiatowe Gryfice. Do autostrady ( Szczecin – Gdańsk ) 29 km
W Karnicach mieści się zespół szkół publicznych, sklepy, poczta, bank, Urząd Gminy, a niedaleko nieruchomości przepiękny las oraz fantastyczne trasy spacerowo-rowerowe. Szpital Wojewódzki w Gryficach w odległości 16 km.
Dom (  z pełnym umeblowaniem i wyposażeniem ) na  działce 600 m² o pow. użytkowej 160 m². Na parterze bardzo duży salon z wyjściem na ogród, kuchnia, garderoba, przedpokój, łazienka z kabiną prysznicową i WC oraz pomieszczenie gospodarcze ( pralnia, spiżarnia, suszarnia i oddzielona część ogrodnicza). Piętro budynku to 4 pokoje w tym 2 z wyjściem na duży taras, przedpokój, duża łazienka z wanną i kabiną prysznicową (mini SPA) oraz WC wraz z bidetem. Poddasze nieużytkowe z możliwością adaptacji wg własnego projektu ( wszelka instalacja doprowadzona)
Ogrzewanie domu gazowe (piec dwu funkcyjny Buderus z zasobnikiem wody), parter ogrzewanie podłogowe + kominek, piętro kaloryfery, a w górnej łazience kaloryfery+ ogrzewanie podłogowe.
Całość działki ogrodzona, część użytkowa wokół domu wyłożona estetyczną kostką z możliwością parkowania nawet 4-ch samochodów. Ogródek obsadzony jest m.in. winogronami, porzeczkami, malinami, pigwą, różnymi drzewami owocowymi (super własne zbiory), róże, przepiękny hibiskus i inne wspaniałe rośliny. Taras przed domem stanowi idealne miejsce do opalania i wypoczynku. Na działce usytuowana jest drewutnia, kompostownik, grill betonowy i beczka na deszczówkę.
Dla osób zainteresowanych udostępnimy więcej zdjęć i informacji.
kontakt  tel. 721071242