Miejska Biblioteka Publiczna w Międzyzdrojach oraz Dyskusyjny Klub Książki zapraszają na spotkanie autorskie z dziennikarzem i podróżnikiem Jakubem Poradą, które odbędzie się 22 listopada (środa) 2023 r. o godz. 18.00 w międzyzdrojskiej bibliotece (Plac Ratuszowy 1).

Jakub jest absolwentem Politologii i Dziennikarstwa, Studium Wokalno-Baletowego oraz wieloletnim dziennikarzem, prezenterem telewizyjnym współpracującym z TVN, TTV, ale także wykładowcą uniwersyteckim. Grał w zespołach rockowych i tzw. „new romantic”. Brał udział w musicalach w Teatrze Muzycznym w Gliwicach m.in. w „West Side Story” czy „Narzeczonej rozbójnika”. Jest autorem kilku książek i poradników, takich jak: „Porada da radę”, „Porada na Europę”, „Niezły numer, czyli dziewczyny w białych tenisówkach” i „Sztukmistrz w Tczewie, czyli Mów co chcesz, podręcznik skutecznego mówcy”.
Jego najnowsza książka to „Dasz radę”, która opowiada o podróżowaniu nisko budżetowym, rozwijaniu pasji i sposobu na odnalezienie w sobie wewnętrznego spokoju. Autor prowadzi także szkolenia i warsztaty medialne.

W czasie spotkania istnieje możliwość nabycia książek. Spotkanie poprowadzi dziennikarz prowadzący eventy, konferencje i szkolenia Marcin Michrowski.