28 czerwca w Parku Chopina odbyło się spotkanie z polską aktorką teatralną i telewizyjną, reżyserką oraz scenarzystką. Katarzyna Warnke ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną im. Ludwika Solskiego w Krakowie. Występowała na deskach Teatru Starego w Krakowie m.in. w spektaklach „Makbet” w reżyserii Andrzeja Wajdy, „Damy i husary” i „Szkole żon Moliera” w reżyserii Kazimierza Kutza”. Ma w swoim dorobku artystycznym role m.in. w spektaklach „Portret Doriana Greya”, „Solaris. Raport” w Teatrze Rozmaitości.

W latach 2016 i 2017 w Teatrze Studio w Warszawie grała w spektaklach „Wyznawca” i „Berlin Alexanderplatz”. Aktorka znana jest z ról w filmach „Kobiety mafii”, „Pętla”, „Botoks”, „Ach, śpij, kochanie”. Na spotkaniu aktorka opowiadała m.in. o pracy na planie filmowym, swoich najnowszych projektach i pasjach. 

Zapraszamy na kolejne wydarzenia, szczegółowy program imprez znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej www.mdkmiedzyzdroje.com oraz na portalu społecznościowym www.facebook/mdkmiedzyzdroje

Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach