To był pracowity piątek w sztabie posła Koalicji Obywatelskiej Sławomira Nitrasa. Był czas na spotkania z Mieszkańcami, rozmowy o polityce i codziennych sprawach czy pamiątkowe zdjęcia. Polityk, który zawsze w przyjacielski sposób patrzy na Powiat Kamieński odwiedził Dziwnów. 

Ruszamy w kolejną trasę. Dzisiaj jesteśmy w Dziwnowie u Burmistrza Grzegorza Jóźwiaka. Dalej będziemy na spotkanie z podopiecznymi Domu Pomocy Społecznej z Gryfic, którzy bawią się na pikniku w Trzęsaczu. Na pewno spotkam się także z moim dobrym kolegą – burmistrzem Kamienia Pomorskiego Stanisław Kuryłło, który od lat organizuje znakomity Międzynarodowy Festiwal Muzyki Organowej i Kameralnej w Kamieniu Pomorskim – poinformował poseł Nitras.

W Dziwnowie, w towarzystwie Burmistrza Grzegorza Jóźwiaka, poseł miał okazję zwiedzić zmodernizowany port rybacki czy skosztować wędzonych specjałów.

U pana Zbyszka w wędzarni „Delfin” w Dziwnowie śledź wędzony to mistrzostwo świata. O godz. 15 pan Zbyszek kończy wędzić. Najlepiej wtedy. Jak ktoś nie lubi śledzi, w co nie wierze to dorsze, makrele i inne cuda. W Porcie dostałem prezent. Pięknego, wielkiego leszcza. Dziękuje Panowie. Dziękuje za towarzystwo Grzegorz Jóźwiak burmistrzowi Dziwnowa – napisał Sławomir Nitras.

Przypomnijmy, w 2015 roku będą zaledwie kilka miesięcy na stanowisku doradcy Ewy Kopacz, interweniując u byłej Premier, posłowi udało się zdobyć milion złotych na remonty domów dziecka w Lubinie i Wisełce.