Potrzebujecie specjalistycznej karmy dla swoich pupili? Wiecie, że w Kamieniu Pomorskim można kupić kameleona i wszystkie niezbędne akcesoria dla gadów? Sklep zoologiczny Chata Zwierzaka przy ulicy Jagiełły zaprasza do skorzystania ze swojej oferty! To nowe godne polecenia miejsce dla właścicieli zwierząt na mapie Kamienia Pomorskiego!

Jesteśmy regionalnym dystrybutorem karm Happy Dog i Happy Cat oraz Wiejskiej Zagrody, Alpha Spirit czy Vitapol dla gryzoni i papug. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wszystko dla gadów – mówi właściciel sklepu. To dzięki temu sklep jest w stanie zaproponować klientowi ceny jakie oferują producenci.

W sklepie możecie zakupić także gady! Zwierzęta są sprowadzane z Czech na zamówienie. To jednak nie jedyna ciekawa możliwość zakupu. W ofercie sklepu są np. smycze Flexi, które posiadają dożywotnią gwarancję.

Wszystkie zwierzęta sprowadzamy tylko od sprawdzonych hodowców. Dotyczy to tak samo świnek morskich, jak i rybek. W tym wypadku nie dokonujemy zakupów w hurtowni – zapewnia pan Bartłomiej.

Nietypową usługą przygotowaną przez właściciela jest hotelik dla małych zwierząt. Każdy kto musi wyjechać i martwi się co począć ze swoim pupilem, może zostawić go na przechowanie za opłatą.

Dużym ułatwieniem jest możliwość dokonywania płatności nie tylko gotówką, ale także kartą kredytową czy zyskującym na popularności BLIKiem. Warto zapytać sprzedawcę o kartę stałego klienta. Dzięki niej, możecie liczyć na rabaty!

« z 2 »