– Spełniamy marzenia! – mówi Małgorzata Michałowska. Dyrektor Kamieńskiego Domu Kultury wskazuje, iż w placówce ruszył projekt „Seniorka na wybiegu” – czyli seria spotkań których głównym tematem była moda, kobiecość i codzienne samopoczucie!

Ten wyjątkowy pokaz mody odbył się w Klubie Seniora, ul. Kościuszki 3, i był efektem wielu pracowitych ale przyjemnych spotkań. Jego efekt możecie Państwo zobaczyć dzięki klimatycznej fotorelacji Fotografia Aniki Marszałek.

Wielkie brawa dla naszych modelek: Danieli, Irenki, Ewy, Antosi, Wiesi, Krysi, Grażyny i Loni, za odwagę, zaangażowanie i masy pozytywnej energii! Dziękujemy Patrycja Pietkiewicz : make-up artist & hair stylist za współtworzenie projektu i zadbanie o nasze modelki! Dziękujemy za niespodziankę w formie słodkiego poczęstunku i obsługi Paniom Ani, Marii, Agnieszce, Kasi i Izie!  Dziękujemy za odwiedziny Burmistrza Kamienia Pomorskiego Stanisława Kuryłły oraz Wiceburmistrza Leszka Szeflińskiego! W miłym geście Panie otrzymały upominki oraz kwiaty i liczne gratulacje i komplementy!relacjonuje Małgorzata Michałowska.

Wrażenia były niesamowite, a sam projekt ma być kontynuowany pokazem mody i tańcami po jednym z Pikników Rodzinnych, które odbywać się będą także w tym roku.

« z 52 »