Na pierwszy dzień Rekordowej Majówki w Międzyzdrojach zapraszamy serdecznie na koncert Sarsy, który odbędzie się w dniu 29 kwietnia 2023 r. o godz. 18:00 w Amfiteatrze w Międzyzdrojach.

Jesienią tego roku ukaże się nowy album Sarsy – pierwszy we współpracy z wytwórnią oraz managementem Kayax. Artystka obrała świadomy i bezkompromisowy kierunek. Nowy materiał zapowiadały już zagadkowy, melorecytowany „Prolog” i buntowniczy, postpunkowy „Balet”. Teraz do sieci trafił nowy singiel – „Ciasto”. Taneczny, energetyczny utwór opowiada o potrzebie zrzucenia z siebie starych warstw.

„Ciasto” jest o szczerości. Żeby się dowiedzieć czegoś o aktualnej sobie, czuję, że najpierw muszę się zupełnie obnażyć – i jako człowiek, i jako artystka. Przyszedł czas, kiedy mam ochotę zrzucić z siebie wszystkie stare ubrania – stare warstwy. Przyglądam się im, sprawdzam, co mi wciąż pasuje, a co mnie uwiera. – mówi Sarsa.  Zobacz teledysk do utworu „Ciasto”: https://www.youtube.com/watch?v=JYaGEOleYkk

Bilety w cenie 50 zł do nabycia w Międzynarodowym Domu Kultury w Międzyzdrojach (tylko miejsca stojące). Dla posiadaczy Międzyzdrojskiej Karty Mieszkańca bilet bezpłatny!

Międzynarodowy Dom Kultury
w Międzyzdrojach