Bez ryb nie wyobrażamy sobie kolacji wigilijnej. Są one nieodłącznym elementem tradycji oraz bardzo ważnym symbolem wigilijnego stołu. Jak co roku staramy się aby propozycje dań rybnych naszej firmy były dopracowane w najmniejszym szczególe.

Choć do Świąt Bożego Narodzenia pozostało jeszcze trochę czasu pragniemy zaprezentować Państwu ofertę, którą nasza załoga przygotowała z myślą o tym wyjątkowym dniu.

Na świątecznym stole nie powinno zabraknąć karpia

Od czterech lat współpracujemy z Gospodarstwem Rybackim w Ińsku – prawdziwym królem karpia, którego sprowadzamy na święta. Mięso karpia jest  zwarte, w smaku wręcz słodkie. W tym roku również przywozimy karpia z Ińska i ręczymy za jego jakość i smak!

Ryby tradycyjnie wędzone i łosoś kiszony

Po raz kolejny w ofercie znalazły się gotowe półmiski ryb wędzonych: Łosoś Kiszony, łosoś wędzony na zimno, węgorz, tuńczyk, halibut, makrela w ziołach, śledź wędzony. Uszykowane porcje ryby (po 10 sztuk z każdego rodzaju) są pięknie skomponowane, udekorowane i gotowe do podania na stół.

Proponujemy rybne przetwory:

Galarety ze szczupaka, karpia, dorsza, rybny pasztet z łososia i ryb słodkowodnych a także filety śledzia i karpia w pysznej autorskiej zlewie octowej. Nie zabraknie klasycznych śledzi w oleju i  nowości takich jak: śledzie z kurkami czy orzechami włoskimi i rodzynkami. Dużą popularnością cieszy się dobrze doprawione, delikatne mięso łososia na tatar. I oczywiście kawałki smażonego dorsza po grecku.

Nowe smaki w Ryby Zubowicz

Prócz doskonałych, tradycyjnych dań przygotowaliśmy dla Państwa kilka pozycji, które idealnie łączą klasykę z nowoczesnością. Nasze potrawy zadbają  o wyjątkowość oraz najwyższą jakość organizowanej przez Państwa kolacji wigilijnej.

Gravlax: czyli surowy łosoś marynowany w miodzie, musztardzie i świeżym koprze jest to propozycja obok której nie można przejść obojętnie! Naszym nowy firmowy specjałem jest węgorz w palonym oleju. Jest to bardzo zaskakujące połączenie smaku wędzonej ryby i aromatu gaszonego w oleju drewna.

Wędzone krewetki które można zakupić u nas, idealnie łączą się ze smakiem tart, które bardzo polecamy! Mamy w tym roku dwa rodzaje, jest to tarta z łososiem i szpinakiem oraz wyjątkowa w smaku tarta z wędzonymi krewetkami.

Jeśli planujecie Państwo organizację wyjątkowego przyjęcia świątecznego, które na długo zostanie w pamięci Waszych Gości, to zapraszamy do zapoznania się z naszą specjalną ofertą świąteczną, składania zamówień oraz zakupów w naszym firmowym sklepie lub restauracji przy ulicy Wilków Morskich 3 w Kamieniu Pomorskim. Informacji udzielimy na miejscu lub pod numerem telefonu: 739-088-111

Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia, spędzonych z bliskimi, w ciepłej, rodzinnej atmosferze, oraz samych szczęśliwych dni w nadchodzącym Nowym Roku życzy firma Ryby Zubowicz!