Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim wraz Fundacją Pogoń Szczecin Football Schools zapraszają na treningi piłki nożnej. Właśnie wystartowały nowe nabory i zapisy skierowane do dzieci w wieku od 3 do 14 lat! To niepowtarzalna szansa na rozpoczęcie piłkarskiej przygody ze szczecińską  Dumą Pomorza bez względu na wiek, pleć czy poziom umiejętności piłkarskich. U nas nie obowiązuje selekcja, nikogo nie skreślamy, trenować z nami może praktycznie każdy.

Szkółka Piłkarska Pogoni Szczecin funkcjonuje w naszym mieście od kwietnia 2017 roku. To efekt podpisanej umowy z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji. W kwietniu ub.r. powstała pierwsza sekcja piłkarska dla dzieci w wieku 7-9 lat. W październiku uruchomiliśmy projekt „Piłkarskie Przedszkole Pogoni Szczecin” skierowany do najmłodszych piłkarzy w wieku od 3 do 5 lat. Obie grupy piłkarskie funkcjonują do dzisiaj, aktualnie planowane jest ich powiększenie oraz utworzenie dwóch nowych sekcji piłkarskich – dla dzieci w wieku 10-12 lat oraz 13-14 lat.

Zapraszamy na darmowy trening pokazowy z udziałem trenerów Pogoń Szczecin Football Schools, który odbędzie się 6 marca 2018 roku o godz. 17.00 w hali sportowej przy ul. Wolińskiej 9 w Kamieniu Pomorskim.

Naszym celem jest kształcenie i wychowywanie dzieci od najmłodszych lat w duchu zdrowej, sportowej rywalizacji. Poprzez profesjonalne treningi piłki nożnej pragniemy zarażać najmłodsze pokolenia pasją do sportu i aktywności fizycznej, wyzwalać pozytywne emocje oraz popularyzować zdrowy styl życia. Fundacja Pogoń Szczecin Football Schools prowadzona jest pod nadzorem Pogoni Szczecin S.A. co gwarantuje jakość oraz doświadczenie, zaś trenowanie z Nami daje szansę zarówno chłopcom jak i dziewczynkom na dołączenie do elitarnej grupy zawodników Dumy Pomorza, rozwój swoich pasji oraz spełnienie piłkarskich marzeń.

Zapewniamy profesjonalną kadrę trenerską, nowy sprzęt sportowy oraz treningi piłkarskie prowadzone w oparciu o myśl szkoleniową pierwszego zespołu Dumy Pomorza. Każde dziecko zostaje ubezpieczone już od pierwszego treningu. Trenujemy w oficjalnych barwach Pogoni Szczecin! Za treningi są nagrody motywacyjne. Ponadto każdy uczestnik, który dołączy do społeczności Pogoń Szczecin Football Schools otrzymuje pakiet startowy w postaci: stroju piłkarskiego w charakterystycznych barwach Pogoni Szczecin, koszulkę, spodenki, getry oraz kartę kibica. Dodatkową atrakcją są wspólne wyjazdy na mecze do Szczecina, turnieje piłki nożnej, a także udział w dziecięcych eskortach zawodników na meczach Ekstraklasy.  

Rodzice zainteresowani zapisaniem dziecka na pierwszy darmowy trening próbny proszeni są o dokonanie rejestracji za pomocą specjalnego formularza dostępnego na stronie www.ps-fs.pl Rejestracja jest darmowa, ale również niezbędna m.in. w celu ubezpieczenia dziecka. Koszt ubezpieczenia pokrywa Fundacja Pogoń Szczecin Football Schools. W przypadku dodatkowych pytań lub problemów z rejestracją prosimy o kontakt telefoniczny – tel. 607 709 299. Do zobaczenia 6 marca o godz. 17.00 na pierwszym treningu!

źródło: MOSiR Kamień Pomorski