Z przyjemnością informujemy, że w dniu dzisiejszym ruszyły zapisy do XX Międzynarodowego Biegu „Cztery mile Jarka”. Bieg odbędzie się 18 sierpnia, ostatniego dnia Festiwalu Gwiazd Sportu.

Do biegu memoriałowego mogą zapisać się osoby, które urodziły się w roku 2003 i starsze, które nie posiadają przeciwwskazań do uprawiania biegów. Wpisowe (do 31 lipca) wynosi 40,00 zł. Trasa biegu prowadzić będzie od hali sportowo – widowiskowej w Dziwnowie, ulicami Dziwnowa do Dziwnówka, z Dziwnówka powrót plażą  do Dziwnowa. Meta usytuowana będzie na plaży, na wysokości wejścia od ulicy Reymonta. Dystans: ok. 9500 m. Dodatkowe informacje dotyczące biegu memoriałowego zawarte są w Regulaminie, dostępnym na stronie z zapisami: http://zapisy.maratonczykpomiarczasu.pl/pl/cztery_mile_jarka

Bieg memoriałowy poprzedzą biegi dla dzieci i młodzieży. Dystans poszczególnych biegów uzależniony jest od wieku startujących (od 100 m do 2000 m). Zapisów możemy również dokonać poprzez stronę podaną wyżej. W biegach dzieci młodzieży organizator nie pobiera wpisowego. Dodatkowych informacji dotyczących zawodów udziela dyrektor biegu Jerzy Janawa tel. 607 377 071.

Atrakcją „Czterech mil Jarka” będzie zapewne bieg vipów o „Wielką Muszlę Burmistrza Dziwnowa”, w którym udział wezmą znani sportowcy, uczestnicy Festiwalu Gwiazd Sportu i zaproszeni goście. Serdecznie zapraszamy do udziału w tym sportowym święcie biegów.

LUKS „Bałtyk”