Rozpoczęła się rekrutacja do Przedszkola Publicznego Fundacji Szczecińska w Świerznie. Celem usprawnienia procesu rekrutacji wzorem roku ubiegłego wnioski można składać drogą elektroniczną poprzez wypełnienie poniższego formularza:

W razie pytań prosimy o kontakt mailowy swierzno@szczecinska.eu lub telefoniczny, w godzinach pracy przedszkola, 91 885 1 843, kom. 508 918 163. Szczegółowe informacje otrzymają Państwo za pośrednictwem wiadomości e-mail w odpowiedzi na przesłany formularz elektroniczny.
Ze względu na zagrożenie epidemiologiczne, jak również dla usprawnienia komunikacji, przyjmujemy zgłoszenia elektronicznie. Preferowana forma to wypełnienie poniższego formularza elektronicznego na platformie Google. W przypadku trudności prosimy o pobranie wniosku (poniżej – w wersji *.doc lub *.pdf), wypełnienie i odesłanie na adres mailowy: swierzno@szczecinska.eu. Przed wypełnieniem prosimy o zapoznanie się z wnioskiem i przygotowaniem skanów ewentualnych oświadczeń. Istnieje również możliwość złożenia wniosków w sposób tradycyjny w sekretariacie Szkoły Podstawowej w Świerznie.

Wersje wniosku rekrutacyjnego do pobrania:

– plik PDF – wniosek-o-przyjecie-dziecka-do-przedszkola-publicznego-swierzno

– plik w formacie *.doc – wniosek-o-przyjecie-dziecka-do-przedszkola-publicznego-swierzno