W okresie Wszystkich Świętych należy spodziewać się wzmożonego ruchu na drogach. Dlatego od piątku do 2 listopada policjanci w ramach akcji „Znicz” będą czuwać nad bezpieczeństwem w ruchu drogowym. Na drogi wyjedzie więcej patroli, co też przełoży się na częstsze kontrole.

W okresie Wszystkich Świętych wiele osób zdecyduje się wykorzystać przedłużony weekend na odwiedzanie grobów swoich bliskich oraz spotkać się z rodziną. W tym czasie należy spodziewać się wzmożonego ruchu na drogach. Od piątku rozpoczyna się akcja Znicz, podczas której policjanci będą czuwać nad bezpieczeństwem w ruchu drogowym. Na drogi wyjedzie więcej patroli, co też przełoży się na częstsze kontrole.

W szczególności policjanci będą reagować na wykroczenia popełniane przez uczestników ruchu, które są głównymi przyczynami wypadków drogowych, przede wszystkim na przekraczanie dozwolonych limitów prędkości. Zwrócą też uwagę na stan trzeźwości i stan psychofizyczny kierujących pojazdami oraz prawidłowe przewożenie pasażerów