– Szanowni Mieszkańcy Gminy Międzyzdroje! Ruszamy z Budżetem Obywatelskim w Międzyzdrojach na 2020 rok – mówi Burmistrz Mateusz Bobek.

To doskonała okazja do realizacji pomysłów, nawet najbardziej oryginalnych, z których korzystać będzie nasza społeczność. Miejsce rekreacji jakiego jeszcze nie było, wybieg dla psów, a może jakieś wydarzenie kulturalne? Hasło tego budżetu brzmi: Zrealizuj swoje marzenie! Masz pomysł – masz głos!

,,Na realizację zadań w ramach Międzyzdrojskiego Budżetu Obywatelskiego na 2020 r. przeznaczyliśmy kwotę 200 000,00 zł, w tym: na realizację zadań inwestycyjnych – 150 000,00 zł i projekty na zadania społeczne 50 000,00 zł – poinformował Burmistrz Międzyzdrojów M. Bobek. Raz jeszcze zachęcam Państwa do prezentacji swoich pomysłów.” Uprawnionymi do zgłaszania projektów, jak i do głosowania, są wszyscy mieszkańcy Gminy Międzyzdroje. 

Już od 1 października do 21 października czas na zgłaszanie wniosków.

Wypełniony i podpisany formularz zgłoszenia wraz z listą mieszkańców popierających zgłoszenie projektu ( minimum 20 podpisów) należy wysłać pocztą wraz z wymaganymi  załącznikami w oryginale na adres: Urząd Miejski, 72-500 Międzyzdroje ul. Książąt Pomorskich 5, z dopiskiem „Międzyzdrojski Budżet Obywatelski” lub złożyć w oryginale w Biurze Obsługi Interesanta (biuro podawcze pok. nr 9 parter), ul. Książąt Pomorskich 5 w Międzyzdrojach.

Osoby zainteresowane mogą korzystać z porad  koordynatora budżetu obywatelskiego Jadwigi Bober pokój numer 7 parter, telefonicznie 91 32 75 668. Konieczne informacje przy składaniu wniosku w pozostałych komórkach organizacyjnych Urzędu Miejskiego można uzyskać w każdą środę w godz. 14.00 do 17.00. 

Szczegółowe informacje i wnioski do pobrania na stronie miejskiej: www.miedzyzdroje.pl   w zakładce Strefa Mieszkańca – budżet obywatelski. Zapraszamy!

 

Joanna Ścigała 

Rzecznik Prasowy UM

w Międzyzdrojach