W sobotę podopiecznych Karola Purczyńskiego czeka poważny test, a egzaminować będzie Kotwica II Kołobrzeg. Śmiało można stwierdzić, że tego dnia, zgromadzeni na stadionie miejskim w Kamieniu Pomorskim kibice będą świadkami najciekawszego meczu VIII kolejki #OZZPN

Ekipa „Gryfa” kontynuuje serię czterech meczów bez porażki. Ta passa pozwala niebiesko-biało-czerwonym być w czubie tabeli, mimo, że wciąż do rozegrania mają zaległy mecz z Jantarem Dziwnów. Wszyscy w zespole zdają sobie sprawę z tego, jak ważna w kontekście walki o awans, będzie sobotnia batalia. 

Kotwica II Kołobrzeg to zespół, który w tym momencie jest v-ce liderem rozgrywek. Zawodnicy trenera Taduesza Sowińskiego w poprzedniej kolejce udali się do Myślina, gdzie rozbili tamtejszy Płomień 0:10. Atutem kołobrzeskiej ekipy jest możliwość skorzystania z zawodników schodzących z pierwszego zespołu, którzy niewątpliwie dodają doświadczenia i podnoszą poziom. Z takiego rozwiązanie szkoleniowiec rezerw Kotwicy skorzystał w ostatnim ligowym meczu, gdzie jego zawodników wspomógł m.in. Robert Obst. 

Mimo wszystko, drużyna „Gryfa” jest świadoma swoich umiejętności i wszyscy wierzą, że w sobotę trzy punkty pozostaną w Kamieniu Pomorskim. 

– Na pewno czeka nas ciężki mecz, ale razem z zawodnikami już na niego czekamy – mówi trener „Gryfa” – Lubimy grać z mocnymi przeciwnikami.

Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy na trybuny stadionu miejskiego w Kamieniu Pomorskim. Ruszajmy razem po awnas!