W piątek na terenie obiektu Marena Wellness & Spa w Międzywodziu odbył się rodzinny piknik z okazji Dnia Dziecka dla wszystkich dzieci i dorosłych z naszej okolicy. Począwszy od słodkiego poczęstunku, pysznej kiełbasy z grilla na zabawach na dmuchanych zabawkach skończywszy. Pod altaną znalazło się miejsce dla muzyki, warsztatów cukierkowych oraz zabawek.

Po drugiej stronie znalazła się wystrzałowa fotobudka dla tych, którzy chcieli uwiecznić to wspaniałe wydarzenie w wyjątkowy sposób. Można było też przejechać się na kucyku oraz zobaczyć małe króliczki w zagrodzie. Odwiedziła nas również straż pożarna z pokazem sprzętu oraz policja, która zorganizowała kilka świetnych konkursów.

Na boisku znalazły się wielkie dmuchane zabawki, ogromne bańki mydlane, wystrzałowa trampolina, a nieopodal można było pomalować wszystkim dzieciom buźki. Gwiazda wieczoru – LUKI – zakończył całe wydarzenie w niezapomnianym występie na żywo.

Pogoda dopisała, frekwencja była bardzo duża, a radość i wspaniała zabawa towarzyszyła nam przez cały dzień. Serdeczne podziękowania dla wszystkich, dzięki którym możliwym było zorganizowanie pikniku dla naszych mieszkańców, sąsiadów i przyjaciół! Mamy nadzieję, że spotkamy się ponownie za rok.

źródło:
Organizator