Robert Żywulski został nowym piłkarzem Gryfa Kamień Pomorski. Do niebiesko-biało-czerwonych przenosi się na zasadzie transferu definitywnego z czwartoligowego Wybrzeża Rewalskiego Rewal. Jest pierwszym zimowym wzmocnieniem naszego klubu.

Robert przyszedł na świat 20.05.1999 roku. Jest nominalnym pomocnikiem, który może występować zarówno na prawym jak i lewym skrzydle z opcją gry na pozycji nr „9”. Do tej pory reprezentował barwy takich klubów jak Korona Stuchowo, Iskra Golczewo, a ostatnio Wybrzeża Rewalskiego Rewal, z którym zaliczył awans do IV ligi. 

– Cieszę się z tego, że Robert dołączył do naszej drużyny. W ostatnich latach był bardzo mocnym punktem zespołu Wybrzeża Rewalskiego. Jestem przekonany, że w znacznym stopniu wzmocni naszą ofensywę –tłumaczy prezes Gryfa. – Transfer Roberta idealnie wpisuje się w naszą politykę pozyskiwania zawodników z gminy Kamień Pomorski, a dodatkowo mimo wciąż młodego wieku Robert jest już doświadczonym zawodnikiem.

– W poprzednim sezonie udało mi się poprowadzić Wybrzeże do awansu. W tym sezonie zrobię wszystko, aby również zdobyć mistrzostwo V ligi i wspólnie z Gryfem świętować awans – powiedział nowy zawodnik kamieńskiej drużyny.