To wyjątkowy dzień dla Polski, a przede wszystkim dla naszej Międzyzdrojów. 2 mają 2023 zapisze się w historii Gminy jako ten w którym pobito rekord Polski.

Udało się! Nasza międzyzdrojska flaga w tym roku osiągnęła długość 2755,8 m! Pragnę jednak podkreślić, że dziś tak naprawdę nie rekord był najważniejszy, ale jedność. Jedność ponad podziałami, różnicami w poglądach i przekonaniach – mówi Mateusz Bobek.

Polska flaga to symbol największych treści i wartości: wolności, prawa do niepodległego bytu, do fizycznego istnienia narodu. Jednoczy i łączy wszystkich Polaków, bez wyjątku.

– Jestem ogromie wzruszony i szczęśliwy wiedząc, że dziś właśnie w naszym mieście Flaga zjednoczyła tak wielu z nas! Jestem też ogromnie dumy z naszych mieszkańców, przedsiębiorców, naszych gości- jednym słowem z wszystkich, którzy włączyli się w dzisiejsze wydarzenie. I z tego miejsca po stokroć jeszcze raz Wam dziękuję! Bez Państwa rozwinięcie naszej flagi w całej okazałości nie byłoby możliwe! – dodaje międzyzdrojski samorządowiec.