To najnowsze tego typu urządzenie w Powiecie! Przychodnia Zdrowia „Medyk” w Świerznie zaprasza wszystkich pacjentów! – Dzięki nowemu sprzętowi Nasi pacjenci będą otrzymywali dokładniejszą i pełniejszą diagnostykę obrazową – mówią przedstawiciele placówki.

Najważniejszą nowością jest zakup ultranowoczesnego aparatu USG marki GE HealthCare, który jest jedynym tak zaawansowanym urządzeniem w Powiecie Kamieńskim. Dzięki tej inwestycji wartości ponad 300.000 złotych, pacjenci będą mieli dostęp do precyzyjniejszej i bardziej kompleksowej diagnostyki obrazowej. Środki na ten cel zostały pozyskane w 30% z Programu Dostępność. 70% stanowią środki własne przychodni.

Z myślą o rozwoju i wsparciu dla naszych pacjentów, rozszerzamy zakres badań finansowanych przez Narodowy Fundusz Zdrowia (NFZ). W ramach nowego finansowania, dodajemy badania dopplera kończyn górnych i dolnych, co stanowi ogromne wsparcie dla naszych pacjentówmówią właściciele sieci „Medyk”.

Przychodnia, nie ustając w dążeniach do doskonałości, nawiązała współpracę z Ministerstwem Zdrowia oraz Narodowym Funduszem Zdrowia (NFZ), otrzymując środki finansowe na rozwój i modernizację placówki. Otrzymane finansowanie pozwoli na realizację wielu inwestycji, takich jak zakup nowego sprzętu medycznego oraz szkolenie przyszłych lekarzy rodzinnych w ramach rezydentury.

Pragniemy podkreślić, że jesteśmy jedyną placówką w powiecie, która otrzymała finansowanie z NFZ na realizację konsultacji specjalistycznych oraz badań w zakresie diabetologii i kardiologii, a wkrótce również endokrynologii i pulmonologii. Przychodnia MEDYK jest miejscem, które nieustannie dąży do rozwoju i perfekcji w służbie zdrowia, gwarantując pacjentom opiekę na najwyższym poziomie. Zachęcamy do śledzenia naszych aktualności oraz umawiania się na badania pod numerem telefonu: 884 054 635 mówi właściciel.