Dzięki wspólnemu działaniu – przede wszystkim rodziców, kadry przedszkola oraz Gminy Kamień Pomorski, najmłodsi z Przedszkola nr 1 w Kamieniu Pomorskim zyskali nowy plac zabaw. Jak zapowiedział Burmistrz Stanisław Kuryłło, to nie koniec zmian które czekają placówkę. 

To wspaniałe uczucie, gdy widzę uśmiech na twarzach dzieci. Pragnę w tym miejscu podziękować wszystkim tym, którzy przyczynili się do remontu i wsparcia placu zabaw. Najważniejsze, aby nasze pociechy miło i aktywnie spędzały wolny czas na kolorowym placu zabaw pod opieką nauczycieli i rodziców w przekonaniu, iż niewątpliwie pozwoli on rozwijać sprawność ruchową i intelektualną, zręczność, zaspokoić naturalną potrzebę ruchu oraz przyczynić się do kształtowania właściwej postawy ciała. Państwo przy naszym skromnym udziale rozpoczęliście od placu zabaw, a my już niedługo zaczynamy od gruntownych zmian w Przedszkolu, które wierzę, że zaskoczą wszystkichmówi Burmistrz Kuryłło. 

Mowa o termomodernizacji, która ma zostać przeprowadzona w placówce. Gmina wyłoniła już firmę, która przygotuje stosowną dokumentację. Wszystko ma zostać zrealizowane w ramach środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska, przeznaczonych dla Gmin Uzdrowiskowych.

« z 11 »