21 marca Przedszkolaki z Przedszkola Publicznego „Źródełko” w Golczewie postanowiły w pełni celebrować nadejście wiosny. Wyjątkowy dzień obfitował w emocje, radość i kreatywność. Zwieńczeniem tego wydarzenia było spotkanie z Burmistrzem Golczewa, Panem Maciejem Zielińskim, który przyjął maluchy w swoim gabinecie.

To była wyjątkowa wizyta mająca na celu powitanie wiosny. Przedszkolaki wraz z opiekunami wyruszyły na spacer po Golczewie, obserwując zmiany zachodzące w przyrodzie. W trakcie tego spaceru odwiedziły również Urząd Miasta, gdzie czekał na nie Burmistrz Maciej Zieliński.

Wizyta w gabinecie burmistrza była zarówno ekscytująca, jak i pouczająca dla maluchów. Burmistrz Maciej Zieliński przyjął dzieci z otwartymi ramionami i serdecznie podziękował za ich wizytę. Przedszkolaki miały okazję poznać nieco tajników funkcjonowania samorządu oraz dowiedzieć się, jakie obowiązki ma burmistrz miasta. Dzieci z wielkim zaciekawieniem słuchały historii o Golczewie, które dzielił się z nimi gospodarz.

Podczas spotkania przedszkolaki wręczyły Panu Burmistrzowi własnoręcznie przygotowane upominki, które na pewno znajdą wyjątkowe miejsce w gabinecie.