Kamieński Dom Kultury, Starostwo Powiatowe w Kamieniu Pomorskim oraz Urząd Miejski w Kamieniu Pomorskim serdecznie zapraszają do udziału w kolejnym turnieju komputerowym w skokach narciarskich, który odbędzie się w ramach „II Mistrzostw Kamienia Pomorskiego w Skokach Narciarskich”.

Najbliższe zawody odbędą się sobotę, tj. 26 stycznia br. w sali widowiskowej Kamieńskiego Domu Kultury przy ul. Wolińskiej 9 (Hala Widowiskowo-Sportowa w Kamieniu Pomorskim). Prawo udziału ma każda osoba, bez względu na wiek, płeć, oraz miejsce zamieszkania. Jedynym warunkiem jest znajomość kultowej gry Deluxe Ski Jump. Od godziny 10:00 będzie można dokonać zapisu w biurze zawodów (wpisowe wynosi 10,00 złotych) oraz potrenować na specjalnie przygotowanych stanowiskach komputerowych.

Punktualnie o godzinie 12:00 odbędzie się seria próbna na podstawie, której Organizatorzy ustalą kolejność oddawanych skoków w serii konkursowej przez zawodników. Około godziny 13:00 rozpocznie się losowanie trzech skoczni, na których zawodnicy oddadzą swoje skoki. W przerwach między skokami na zawodników oraz kibiców będzie czekała ciepła herbata, kawa, a także ciepły poczęstunek.

Kibice, którzy nie mogą przybyć na zawody zapraszamy do oglądania transmisji live, która będzie dostępna pod adresem: https://www.youtube.com/channel/UCqJG2IpAdZM4w41x2IpMFgw/videos