Sześć wakacyjnych weekendów i sześć najpiękniejszych nadmorskich miejscowości. Ekipa TVN, Eurosport i Player wspólnie podróżuje po polskim wybrzeżu, zachęcając do zabawy, aktywności fizycznych i relaksu przy największych hitach filmowych!  Kolejny przystanek na trasie Projektu to Międzyzdroje! Czekamy na Was od piątku do niedzieli w godzinach 9:00-17:00!

Tradycyjnie już na plażach nadmorskich kurortów ekipa „Projektu Plaża” zaprasza do wspólnej zabawy! W tym roku kluczowy jest dla nas sport i aktywności fizyczne. Strefa #PRZYSTANEKSPORT, będzie tętnić życiem przez cały weekend, oferując moc atrakcji dla odwiedzających w każdym wieku! Nastolatki i dorośli dostaną szansę na spróbowanie swoich sił w wielu wakacyjnych dyscyplinach – pływanie na desce SUP, kajaki, ścianka wspinaczkowa, siatkówka plażowa. Na zwolenników mniej „ekstremalnych” sportów czekać będą zajęcia z zumby. Z myślą o najmłodszych powstanie strefa „Kids Club”. W jej ramach do dyspozycji dzieci będą plac zabaw oraz animatorzy. W ramach „Spotkań Playera” widzimy się z Anią Adamczyk – uczestniczką programów „Hotel Paradise” oraz „One Night Squad” (sobota 13:00, niedziela 12:00).

Wieczory z kolei to czas kinomaniaków, którzy będą mogli zrelaksować się na leżaku w strefie kina plenerowego PLAYER. Specjalne pokazy filmowe odbędą się w piątki i soboty o godzinie 21:30. W Międzyzdrojach zapraszamy na filmy „Kochanek idealny” oraz „Dziewczyna z pociągu”.

To wszystko na miejscu. A co dla widzów przed telewizorami? O tym, co dzieję się w miasteczkach TVN, informować będzie przez cały czas „Dzień Dobry Wakacje”. Z kolei Oliver Janiak zrelacjonuje spotkania z gwiazdami w programie „Co za tydzień”. Nie zbraknie newsów, ciekawostek oraz przede wszystkim – letniego klimatu!