Plażowe miasteczka Projektu Plaża TVN 2023 wystartowały już 7 lipca 2023 roku, natomiast w najbliższy weekend zawita do Dziwnowa (21-23 lipca 2023 roku). Czekają tam na Was letnie aktywności oraz masa pozytywnej energii. Każdy odwiedzający będzie mógł skorzystać ze strefy sportów wodnych, czyli spróbować swoich sił na deskach SUP oraz zmierzyć się w regatach kajakowych. Na fanów sportów plażowych czekać będzie ścianka wspinaczkowa, boisko do siatkówki oraz beach tenis.

Dla osób ceniących rozrywkę przy dobrej muzyce – wspaniała zumba, a dla tych, którzy wolą spokój i relaks – stretching i joga. Pamiętaliśmy też o najmłodszych plażowiczach. Dla dzieci przygotowaliśmy dedykowaną strefę z animatorami, a w niej, m.in. gry, zabawy, zjeżdżalnie, trampolina. Nie zabraknie konkursów z nagrodami dla osób w każdym wieku. A także wielu innych atrakcji, które przygotowali dla Was Sponsorzy i Partnerzy Projektu Plaża.

W piątki i soboty na fanów dobrego filmu czekać będą prawdziwe hity Warner Bros. w strefie „Kina Plenerowego HBO MAX i PLAYER”. W Dziwnowie zapraszamy na pokazy filmów: “Harry Potter i Więzień Azkabanu” oraz “Kac Vegas”