Dawid Roszak rezygnuje z funkcji prezesa Gryfa Kamień Pomorski. Jak mówi w oświadczeniu, które ukazało się na fanpage’u klubu jest to decyzja przemyślana, poprzedzona godzinami analiz.

– Ocenę prezesury zostawiam innym, jednak z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że w swojej pracy zawsze oddawałem całego siebie, zarówno jako prezes, jak i zawodnik. Przez ten czas wiele udało się osiągnąć, wiele rzeczy można było zrobić inaczej, lepiej, jednak gdybym miał możliwość cofnąć czas i zrobić coś raz jeszcze to zrobiłbym dokładnie to samo. Klub przekazuje w bardzo dobrej kondycji finansowej, w dobrej sytuacji organizacyjnej, mając nadzieję, że ktoś będzie w stanie dokonać tego, czego mi się nie udało. Z tego miejsca chciałbym podziękować moim zawodnikom – to Wy zawsze napędzaliście mnie do działania na rzecz klubu. Mimo, iż ostatecznie nie udało nam się osiągnąć założonego celu jestem z Was wszystkich bardzo dumny – napisał Roszak.

Drużyna Gryfa drugi rok z rzędu bezskutecznie starała się o awans do IV ligi województwa zachodniopomorskiego. W rozegranym 22 czerwca meczu barażowym, zawodnicy z Kamienia Pomorskiego przegrali 1:2 z zespołem Chemika Police.