Prawo i Sprawiedliwość przedstawiło swoich kandydatów na posłów i senatorów w nadchodzących wyborach parlamentarnych. Do Senatu z okręgu 98., obejmującego powiaty, goleniowski, gryficki, gryfiński, kamieński, łobeski, myśliborski, pyrzycki i stargardzki kandyduje była szefowa Kancelarii Prezydenta RP, obecnie prezeska Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Halina Szymańska. Do Sejmu listę otwiera minister Marek Gróbarczyk. 

Lista kandydatów Prawa i Sprawiedliwości na posłów liczy 24 nazwiska, otwiera ją Marek Gróbarczyk. Wśród kandydatów jest także obecny w Powiecie Kamieńskim Wojewoda zachodniopomorski Zbigniew Bogucki.

To doświadczenie, które zdobyłem będąc Wojewodą na pewno się przyda w Sejmie. Było wiele kryzysów, trudności, przeciwności a daliśmy radę, tak jak dajemy radę w Polsce. Myślę, że to jest warte tego, żeby to kontynuować, by zmieniać Polskę. Musimy dbać o naszą bezpieczną codzienność, a ja jako wojewoda nad codziennością mieszkańców czuwałem, będę czuwał. Wart się zmierzyć w wyborach, warto zapytać jak oceniają mnie mieszkańcy Pomorza Zachodniego. Dla polityka weryfikacja wyborcza jest najlepszą weryfikacją – mówi wojewoda Zbigniew Bogucki.

1 Marek Gróbarczyk
2 Dobrzyński Leszek
3 Artur Szałabawka
4 Jach Michal
5 Zbigniew Bogucki
6 Dariusz Matecki
7 Pawlak Anna
8 Mucha Rafał
9 Stój-Rybak Agnieszka
10 Edward Kosmal
11 Mirowski Paweł
12 Szelążek Andrzej
13 Katarzyna Dyczyńska
14 Zarębska-Kulesza Magdalena
15 Sylwester Chruszcz
16 Karmasz Bożena
17 Pisarska Jolanta
18 Chodyko Dorota
19 Brzozowska Maria
20 Maciej Kopeć
21 Kamila Buczek
22 Michał Zinowik Wójt Gminy Brojce
23 Łoza Monika
24 Zaremba Krzysztof