Orange jeszcze do niedawna był kojarzony wyłącznie z usługami telekomunikacyjnymi. Od 2014 roku to również koncesjonowany sprzedawca energii. To, co go wyróżnia na tle innych sprzedawców, to atrakcyjne ceny i prąd pochodzący w 100% z odnawialnych źródeł energii. Poznaj ofertę Orange Energia i sprawdź dlaczego warto z niej skorzystać.

Orange Energia – prąd, który się opłaca

W Orange Energia: https://www.orange.pl/view/energia korzystasz z prądu zgodnie ze stawką, która została określona w ustawie prądowej. Dodatkowo, otrzymujesz gwarancję atrakcyjnej ceny w 2024 roku. To najlepsza ochrona przed wzrostem cen prądu również w kolejnym roku. Jeśli taryfy sprzedawców z urzędu ulegną zmianie, Orange Energia obniży ceny do poziomu najniższych stawek wśród obowiązujących taryf sprzedawców z urzędu.

Warto dodać, że w Orange Energia płacisz za faktyczne zużycie energii. Jeśli przekażesz stan licznika do 4 dnia każdego miesiąca, Twoja faktura będzie uwzględniać rzeczywiste zużycie prądu. Stan licznika możesz przekazać SMS-em lub za pośrednictwem strony internetowej.

Przeniesienie prądu do Orange Energia jest proste i bezpłatne. Nie wiąże się z ingerencją w instalację elektryczną. Sama aktywacja prądu od Orange Energia jest bezpłatna.

Energia od Orange – dlaczego warto z niej skorzystać?

W ofercie prądu od Orange Energia , możesz wybrać jeden z trzech pakietów: Pakiet Korzystny 150, Pakiet Faktura 150 lub Pakiet 150. W każdym z nich, czeka na Ciebie zniżka w wysokości 150 zł na wybrane usługi:

  • w Pakiecie Korzystny 150 dostajesz 150 zł rabatu na rachunkach za energię,
  • w Pakiecie Faktura 150 możesz wykorzystać 150 zł na zasilenie konta mobilnego w Orange,
  • w Pakiecie 150 dostajesz 150 zł rabatu na zakup smartfona lub akcesoriów.

Jak przenieść prąd do Orange Energia?

Chcesz przenieść prąd do Orange Energia? To bardzo proste. Skorzystaj z naszej instrukcji krok po kroku.

1.Przygotuj niezbędne dokumenty

Potrzebne Ci będą informacje na temat obecnego dostawy energii. Najlepiej zabierz ze sobą ostatnią fakturę za prąd.

2.Odwiedź salon Orange

Z ostatnią fakturą za prąd udaj się do salonu Orange. Możesz też skontaktować się z doradcą telefonicznie.

3.Podpisz umowę

Po podpisaniu umowy, Orange załatwi za Ciebie wszelkie formalności związane z przeniesieniem prądu do Orange Energia. Nie musisz się o nic martwić.

To wszystko! Prąd do Orange Energia możesz przenieść w trzech prostych krokach.

Artykuł Sponsorowany