Wszystko już jasne! Znamy skład reprezentacji Polski na dzisiejszy mecz z Arabią Saudyjską na mundialu w Katarze. Selekcjoner Czesław Michniewicz wprowadził ważne zmiany. Początek spotkania o 14. Będziecie kibicować?

Biało-Czerwoni przystępują do starcia z Arabią Saudyjską po remisie 0:0 w meczu otwarcia z Meksykiem. W znacznie lepszych nastrojach są Saudyjczycy, którzy w inauguracyjnym spotkaniu sensacyjnie pokonali 2:1 Argentynę i zostali pierwszymi liderami grupy C.

Krótko po południu Czesław Michniewicz oficjalnie odkrył karty przed zaplanowanym na godzinę 14 spotkaniem. Selekcjoner wprowadził zmiany w wyjściowej jedenastce w porównaniu z pierwszym meczem.

Polska: Wojciech Szczęsny – Matty Cash, Kamil Glik, Jakub Kiwior, Bartosz Bereszyński – Przemysław Frankowski, Krystian Bielik, Grzegorz Krychowiak, Piotr Zieliński – Arkadiusz Milik, Robert Lewandowski.

Robertowi Lewandowskiemu w ataku towarzyszył będzie Arkadiusz Milik. Do składu wskakują też Krystian Bielik i Przemysław Frankowski. Wypadli Sebastian Szymański, Nicola Zalewski i Jakub Kamiński.