Jechali na działkę rekreacyjną na wyspie Wolin. Byli już zaledwie kilka kilometrów od celu podróży. Niestety niedzielny wyjazd zakończył się tragicznie dla całej rodziny. Samochód, którym podróżowali, zjechał z nabrzeża przy ulicy Wybrzeże Kościuszkowskie w Dziwnowie wprost do rzeki. Zginęła czteroosobowa rodzina: Kamila i Dariusz oraz dwójka ich dzieci: 7-letnia Hania i 3-letni Franek. W sobotę, 13 marca tragicznie zmarłych szczecinian żegna rodzina, przyjaciele i znajomi. Ofiary tragedii w Dziwnowie spoczęły na Cmentarzu Centralnym w Szczecinie.

Do tragicznego wypadku doszło w niedzielę, 28 lutego. Osobowy volkswagen jadący ulicą Wybrzeże Kościuszkowskie od strony Międzywodzia w kierunku Dziwnówka, zjechał z drogi i niespodziewanie wpadł do rzeki Dziwny. Na miejsce niemal natychmiast przyjechały służby ratunkowe. Samochód wyciągnięto z wody po kilku godzinach. Niestety finał akcji okazał się tragiczny: w wypadku zginęła czteroosobowa rodzina, w tym dwójka dzieci.

W sobotę, 13 marca odbyły się uroczystości pogrzebowe tragicznie zmarłej rodziny. O godz. 12 w kościele pw. Św. Stanisława Biskupa i Męczennika na osiedlu Bukowym odbywa się msza św. w intencji ofiar wypadku. Zmarli zostali pochowani na Cmentarzu Centralnym w Szczecinie. Mszę św. odprawi biskup Henryk Wejman.