
Do groźnie wyglądającego pożaru doszło dziś około godziny 11 w miejscowości Dusin. Ogień pojawił się w pomieszczeniu gospodarczym pełniącym funkcję warsztatu.

Na miejsce zadysponowano strażaków z jednostek z Kamienia Pomorskiego, Jarszewa oraz Rozwarowa. Po przybyciu na miejsce druhowie zabezpieczyli teren zdarzenia i podjęli działania, których celem było niedopuszczenie do rozprzestrzenienia się ognia na pobliskie zabudowania.

Sytuację udało się opanować. W wyniku zdarzenia nikt nie ucierpiał. Po zakończeniu działań i sprawdzeniu miejsca pożaru strażacy zakończyli interwencję.
















26 komentarzy
Ania mówi:
maj 14, 2026
o godzinie 11:02
Szczerze,znam tą rodzinę i oni są naprawdę w porządku,ten jak to nazywacie burak pralkę mi naprawiał za grosze,po co wyzywacie,dobrze że tragedia ich spotkała to jeszcze dokładacie. Przyjedźcie pomóżcie chociaż posprzątać,a widać po zdj jest co. Pozdrawiam.
Anonim mówi:
maj 14, 2026
o godzinie 8:45
Matko chcecie pomocy ,a wyzywacie ludzi w komentarzach, to świadczy o was ,co za ludzie, ten na solo ,co to za towarzystwo.
Anonim mówi:
maj 14, 2026
o godzinie 10:52
Ludzie niech nie piszą anonimowo,niech przedstawia się. Nie muszą krytykować,a ja nie życzę tego nikomu. Pozdrawiam
Anonim mówi:
maj 14, 2026
o godzinie 8:37
Tak ja również zapraszam do posprzątania tego pogorzelstwa,zobaczycie ile worków wywieźliśmy spalonych narzędzi. Szkoda że nie widzieliście miny mojej córki kiedy stała zapłakana a ma 10 lat i widziała jak pali się dobytek nasz wspólny,zwłaszcza moich rodziców,którzy ciężka i uczciwą pracą dorobili się wszystkiego. Ogarnij sie trochę bo aż żal patrzeć na waszą głupotę,straciliśmy tam bardzo dużo,brat naprawia pralki ,pod opieką ma dziecko niepełnosprawne. Jak wam kurwą nie wstyd,co za hieny. A jak jesteście tacy ciekawi co się spalilo pojedźcie do kontenerów i zobaczycie. Chyba że chcecie na priv to podeślę zdj. A tak poza tym macie odwagę pisać anoninomo zapraszam do moich rodziców spójrzcie im w oczy i powiedzcie to. Ada
Anonim mówi:
maj 13, 2026
o godzinie 22:49
Na co na starą szope . W sunie jaki serwisant taki warsztat .
Ola mówi:
maj 14, 2026
o godzinie 7:28
Zapraszam do sprzątania dowiesz się co się spaliło 😉
Anonim mówi:
maj 13, 2026
o godzinie 20:53
Zaraz zrzutki będą
Anonim mówi:
maj 13, 2026
o godzinie 19:51
Typowy Janusz biznesu ledwo jeden komentarz że ham a ten dawaj na solo wieś śpiewa wieś tańczy . Zwykły burak słoma wystaje .
Anonim mówi:
maj 14, 2026
o godzinie 7:23
Czy Ty człowieku zdajesz sobie sprawę z tego co on przeżył? On miał tam wszystko czego potrzebuje do napraw… On z tego żyje idioto jeden z drugim…
Anonim mówi:
maj 13, 2026
o godzinie 19:41
Tragedia,współczucie,dorabialiscie się całe życie a tu moment i nie ma. Bardzo mi przykro.
Anonim mówi:
maj 13, 2026
o godzinie 13:41
Bardzo współczuję ,znam tą rodzinę i wiem że nie jednemu służą pomocą. To dobzi ludzie i jest mi niezmiernie przykro na to co ich spotkało. Trzymajcie się kochani dacie radę wspólnymi siłami.
Anonim mówi:
maj 13, 2026
o godzinie 8:34
Panie Patryk zastanów się nad swoim sposobem bycia, bo swoim komentarzem potwierdzasz, to co napisał anonim.
Anonim mówi:
maj 13, 2026
o godzinie 0:32
https://youtu.be/khM022UrII4?list=TLPQMTIwNTIwMjZJ9uW8auYJ8A
https://www.youtube.com/shorts/Z1AFVxuwHVQ-12 maja 2026
https://www.youtube.com/shorts/JA_QV0wUD54-👉 Jakubiak NIE WYTRZYMAŁ 😡80 TYSIĘCY MIESIĘCZNIE?!💰
https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/nauka-i-technika/ten-czo%C5%82g-otrzyma-tylko-jeden-kraj-przewy%C5%BCsza-wszystko-czym-dysponuje-putin/ar-AA21TyfU?ocid=msedgdhp&pc=U531&cvid=69e528f6194248e382cb00c8ea17f9f4&cvpid=69f1138f299c421489deda9a939afdb6&ei=27
Patryk mówi:
maj 12, 2026
o godzinie 19:45
Do anonima godz 18.30 to zapraszam jak ham taki kozak to przyjedz do mnie !!!! Anonimie lokal nie biore j robie to 9 lat taki kozak to dawaj stracilem 45 tys w sprzetach. Zapraszam na rozmowe albo jutro godz 10.30 na kamieniu
Anonim mówi:
maj 13, 2026
o godzinie 9:26
Patryk daj spokój….szkoda nerwów na deb…
Anonim mówi:
maj 12, 2026
o godzinie 18:30
Warsztat jak z koziej dupy trąbka. Typ rozbiera pralki i handluje częściami, a hambz niego że brak słów
Anonim mówi:
maj 12, 2026
o godzinie 19:42
To zapraszam do mnie jak taki kozak jestes bez mozgu pisz prawde a nie frajerze !!!! Stac cie na lokal ?? Ja robie juz 9 lat zapraszam na solo karma wroci !
Ola mówi:
maj 12, 2026
o godzinie 20:41
A Ty cieszysz się z czyjejś tragedii? Myślę że warto się zastanowić kto okazał się chamem w tej chwili.
Patryk mówi:
maj 12, 2026
o godzinie 23:15
Zastanów sie bo brak słów bez mózg !
Anonim mówi:
maj 12, 2026
o godzinie 23:19
Ty pajacu przyjedź do Tuwima i powiedz to w oczy a nie przez internet
Anonim mówi:
maj 12, 2026
o godzinie 23:21
Przyjedź pod bramę i tak powiedz
Anonim mówi:
maj 12, 2026
o godzinie 17:23
Współczuję
Patryk mówi:
maj 12, 2026
o godzinie 23:13
Bardzo dziekuje strażakom za pomoc bo to moje miejsce pracy przy serwisie agd dużo narzędzi spłoneło ale dom caly mało brakowało jeszcze raz bardzo dziekuje za pomoc strażakom za ogarnięcie szybciej pożaru przed zaatakowaniem butli z gazem i domu to co ocalało ciesze się.
Jakoś damy rade pozdtawiam
Lokals mówi:
maj 12, 2026
o godzinie 16:11
Przykre. Dobrze, że ogień nie przeniósł się na dom.
Anonim mówi:
maj 12, 2026
o godzinie 14:39
W Dusinie jest warsztat samochodowy ?
Anonim mówi:
maj 12, 2026
o godzinie 13:24
Tragedia