Dla wielu z nas Bałtyk i jego plaże są inspiracją, miejscem do odpoczynku, zabawy, medytacji. Pragniemy zwrócić uwagę na nasze Morze Bałtyckie, jego piękno, florę i faunę i konieczność ich ochrony i pielęgnacji. Dlatego ogłaszamy konkurs artystyczny dla mieszkańców naszego Powiatu Kamieńskiego, którym Morze jest bliskie nie tylko geograficznie!

Jeśli kochasz Bałtyk i jego plaże tak jak my i jest on dla Ciebie źródłem inspiracji zgłoś swoje prace, wykonane w dowolnej technice artystycznej (poezja, malarstwo, fotografia, wideo, rysunek, performance, grafika, rzeźba, kolaż, piosenka, komiks…), na jeden z trzech tematów:

– Nasz Bałtyk
– Na plaży fajnie jest!
– Świat morskich/nadmorskich zwierząt

Na Wasze prace czekamy do 21 CZERWCA!

Prace można wysyłać pocztą na adres:
Kamieński Dom Kultury
ul. Wolińska 9
72-400 Kamień Pomorski
lub mailowo:
biuro@kamienskidomkultury.pl

Czekają na Was atrakcyjne nagrody i publikacja galerii wyróżnionych prac na stronach internetowych naszych partnerów! Patronat honorowy nad konkursem objął Starosta Kamieński, który zafundował i wręczy nagrodę główną w konkursie, za co z całego serca dziękujemy! Dziękujemy również za wsparcie Stowarzyszeniu na Rzecz Wybrzeża oraz Gminie Kamień Pomorski Serdecznie zapraszamy do udziału i rozpowszechniania informacji o konkursie!

Kamieński Dom Kultury
w Kamieniu Pomorskim