Urzędnicy ze Starostwa Powiatowego zapraszają wszystkich mieszkańców i przyjaciół Powiatu Kamieńskiego do wzięcia udziału w Pikniku Rodzinnym organizowanym przez Powiat Kamieński z okazji 20 lecia Samorządu Powiatowego. Zabawa w formie otwartej imprezy odbędzie się 14 września 2019 roku (sobota) w godzinach 10.00 – 24.00 na Stadionie Miejskim im. Adama Eryka Forella w Kamieniu Pomorskim.

Nasz program to przede wszystkim występy grup muzycznych i tanecznych, widowiskowe pokazy i stoiska przygotowane przez stowarzyszenia, przedsiębiorców, szkoły i mieszkańców powiatu kamieńskiego, prezentacje gmin, zawody strażackie i sportowe, oraz strefa zabaw dla najmłodszych, a to wszystko zwieńczone głównym wieczornym show – podkreślają urzędnicy.

Każdy może wesprzeć Powiat lub zaprezentować swoje własne stoisko kontaktując się drogą mailową: rjankowska@powiatkamienski.pl lub smotyka@powiatkamienski.pl bądź dzwoniąc na numer telefonu : 91 3820 483. Osobami  wyznaczonymi  do kontaktu są pani Roksana Jankowska-Niemczycka i Stanisław Motyka – Inspektorzy Wydziału Edukacji Kultury i Sportu w Starostwie Powiatowym w Kamieniu Pomorskim.

źródło:
Powiat Kamieński