Na zaproszenie Nadmorskiego UTW delegacja Zarządu kamieńskiego Uniwersytetu wraz z zespołem Fantazja pojechała do Międzyzdrojów na spotkanie z członkami w/w Uniwersytetu, które zostało zorganizowane z okazji przedstawienia ich finansów na rok 2019. Spotkanie odbyło się w Międzynarodowym Domu Kultury, a temat brzmiał: „Porozmawiajmy o budżecie przy poezji i muzyce”.

Aby urozmaicić zaproszonym gościom i swoim członkom ( wśród nich były władze miasta i przedstawiciele różnych organizacji) niełatwy temat jakim jest budżet, gospodarz spotkania, prezes Jerzy Neukampf, postanowił przepleść swoje wystąpienie kilkoma wejściami zespołu Fantazja, który zaśpiewał znane wszystkim obecnym popularne piosenki, oraz wierszami , których autorkami były dwie słuchaczki Nadmorskiego UTW. Trzeba przyznać, że nasi koledzy  młodsi stażem (drugi rok działalności) radzą sobie całkiem nieźle.

Mają już 120 członków i coraz śmielsze plany na przyszłość, które mogą spokojnie realizować także dzięki ogromnemu wsparciu finansowemu ze strony gminy.

źródło:
UTW Kamień Pomorski