Książki, różnego rodzaju domowe przedmioty czy urządzenia – 869 członków liczy grupa publiczna „Licytacje dla Sylwii”. Na ten moment udało się zebrać ponad 161 tys. złotych z potrzebnych 293 tys. złotych potrzebnych do przeprowadzenia operacji dlatego liczy się każda złotówka! 

Pani Sylwia o swojej chorobie dowiedziała się niespodziewanie. Diagnoza była przeszywająca – guz mózgu. Podczas jednej z licznych prób szukania pomocy dowiedziała się, że w Hannoverze znajduje się Klinika i Placówka Badawcza Neurochirurgii ( INI ), która specjalizuje się w operowaniu guzów mózgu w trudnych lokalizacjach. Szpital cieszy się wyjątkowym uznaniem w całej Europie.

Niestety, koszt operacji nie należy do niskich. Przeprowadzenie zabiegu operacyjnego w Klinice wyceniono na 64 000 € (ok. 293 000,00 PLN). Na apel o pomoc nastąpiło pospolite ruszenie. Przedsiębiorcy, osoby publiczne i zwykli mieszkańcy rozpoczęli wpłacanie środków. Do tej pory udało się zebrać 161 tys. złotych.

Wciąż można wpłacać środki, jeśli jednak nie możecie pomóc w ten sposób możecie przekazać przedmioty do licytacji na potrzeby Pani Sylwii.
——-> Jak to zrobić? Wystarczy, że klikniecie TUTAJ <——-