Jak co roku w Szkole Podstawowej nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Międzyzdrojach organizowane są letnie półkolonie dla dzieci w wieku szkolnym (aktualnie uczniowie szkół podstawowych) Gminy Międzyzdroje. W tym roku szkolnym z półkolonii skorzystać może, łącznie 120 dzieci.

Zaplanowano trzy turnusy w terminach:
I turnus – 4-15 lipca
II turnus- 18-29 lipca
III turnus- 01-12 sierpnia

Koszt jednego turnusu to 300 zł dla posiadacza Międzyzdrojskiej Karty Mieszkańca oraz 600 zł dla pozostałych osób. Dodatkowa wpłata 20 zł od każdego dziecka z przeznaczeniem na dodatkowe atrakcje (lody, płatne wejściówki) – płatne w szkole (do rozliczenia z rodzicami). Szkoła oferuje pobyt w godzinach 7:00- 15:00 oraz zapewnia 3 posiłki dziennie – śniadanie, drugie śniadanie i obiad.

Nie zabraknie również wielu atrakcji, zabaw i wycieczek – zagwarantowana jest również wspaniała atmosfera! Nie macie jeszcze Państwo pomysłu na wakacje dla swoich pociech? Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci! Do wykorzystania zostało jeszcze kilka miejsc! Szczegółowe informacje, uzyskacie Państwo w sekretariacie szkoły nr telefonu: 91 328 06 11.

Biuro Burmistrza Międzyzdrojów