Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim zaprasza w najbliższą sobotę, 3 marca br. o godz. 19.00 w hali sportowej przy ul. Wolińskiej 9 na imprezę finałową, kończącą XIX edycję Kamieńskiej Amatorskiej Ligi Futsalu. Przed nami wieczór pełen wrażeń i niesamowitych emocji, zakończony meczem o Mistrzostwo Kamienia Pomorskiego w Futsalu, w którym Bosman Chomino, Mistrz XI edycji, zagra z czarnym koniem tegorocznych rozgrywek, młodym ale i nieobliczalnym zespołem Pankbud. Po raz pierwszy, od wielu lat, w wielkim finale nie zobaczymy Mediciny oraz aktualnego Mistrza KALF-u – Repro Service Pol. Obie ekipy odpadły w fazie play-off, której celem było wyłonienie finalistów. Medicina została wyeliminowana przez Ekol Dziwnówek, a Repro Service Pol. gry o tytuł mistrzowski pozbawił Vocatus Golczewo.

Mecz finałowy o Mistrzostwo Kamienia Pomorskiego poprzedzi efektowna oprawa z wykorzystaniem profesjonalnej techniki scenicznej. Agencja Art.-Event ze Szczecina zaprezentuje możliwości najnowszej techniki laserowej. Zaraz po rozpoczęciu imprezy czeka nas niesamowite widowisko będące połączeniem laserów, wyrzutni ognia i energetycznej muzyki. Hala sportowa zostanie wyposażona w najnowsze nagłośnienie, które wraz z profesjonalnym oświetleniem zapewnią niesamowite widowisko sceniczne. Nagłośnienie i światła powierzyliśmy Agencji Grand-Music Sebastian Wodziński & Darek Gołdyn z Kamienia Pomorskiego. Dodatkowe oświetlenie zostanie przywiezione ze Szczecina. Nowością będą trzy lasery kwantowe, które zostaną zamontowane na kolumnach pod zegarem i wycelowane w trybuny. To będzie widowisko jakiego w Kamieniu Pomorskim jeszcze nie było. Oprawa finałowa, której próżno szukać w innych halach sportowych.

Tradycją naszych finałów są pokazy sportowe, do których zapraszamy osoby z odpowiednim dorobkiem i sukcesami sportowymi na koncie. Tak będzie również w tym roku. Po raz pierwszy w naszym mieście wystąpi Kamil Drzewucki, finalista programu „Mam Talent”, czołowy przedstawiciel football freestyle w Polsce. Występował na Stadionie Narodowym podczas pięciu meczów Euro 2012, Mistrz Polski Champions League 2014, założyciel i trener pierwszej Akademii Trików Piłkarskich. Drugim przedstawicielem football freestyle, który dwukrotnie wystąpi przed kamieńską publicznością będzie Konrad Gorczyński z Koszalina, trener i założyciel Akademii Freestyle Leo Bałtyk Koszalin, znany również z występów w programie „Mam Talent”. Przed nami cztery występy na żywo football freestyle, a także konkursy z udziałem naszej publiczności. Oprócz tego zobaczymy pokazy tańca dzieci i młodzieży ze Szkoły Tańca Keep, która od wielu miesięcy prężnie działa w naszym mieście.

Bohaterowie sobotniego wieczoru zaprezentują się na specjalnie zbudowanym podium. Prezentacja zawodników odbędzie się z wykorzystaniem najnowszej techniki scenicznej w połączeniu z sześcioma wyrzutniami ognia, które dostarczą niezapomnianych wrażeń. Naszych zawodników na mecz finałowy wyprowadzą piłkarze z Akademii Piłkarskiej Gryfa Kamień Pomorski. Nie zapomnieliśmy również o kibicach naszej miejscowej drużyny piłkarskiej. Podobnie jak w ubiegłym roku, na naszej imprezie finałowej zaprezentuje się pierwszy zespół Gryfa Kamień Pomorski, który tydzień później rozpocznie rozgrywki w IV lidze.

Oficjalnym partnerem naszej imprezy jest Pogoń Szczecin Football Schools, która od kwietnia ub.r. funkcjonuje w naszym mieście. Nasz partner ufundował pamiątkowe zestawy upominkowe dla dzieci, które wyprowadzą naszych zawodników, a także koszulki i gadżety Pogoni Szczecin, które zostaną wykorzystane do loterii dla kibiców. Oprócz tego mamy dla Was 19 piłek do gry w piłkę nożną z okazji XIX Finału Kamieńskiej Amatorskiej Ligi Futsalu, karnety na siłownię, vouchery na masaże, bony na zakupy i wiele innych atrakcyjnych niespodzianek.

Nasza impreza rozpocznie się w sobotę wieczorem o godz. 19.00 od zgaszenia światła halowego. Nad bezpieczeństwem widzów czuwać będą strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Jarszewie, wykwalifikowani ochroniarze oraz ratownik medyczny. Obowiązuje bezwzględny zakaz wnoszenia napojów, puszek, butelek oraz wszelkich przedmiotów niebezpiecznych. Prosimy o przybycie wcześniej w celu zajęcia miejsca na trybunach. Ilość miejsc ściśle ograniczona! Zapraszamy na najważniejsze wydarzenie sportowe roku poprzedzone jedynym i niespotykanym dotąd widowiskiem scenicznym.