Zespół Pogoni Szczecin pomimo święta w Kamieniu Pomorskim nie pozostawił złudzeń, kto rozgrywa swoje spotkania na ekstraklasowych boiskach. Grosicki, Kucharczyk oraz Kowalczyk już do przerwy doprowadzili do prowadzenia 8:0. Ostatecznie wynik meczu zatrzymał się na 11 bramkach dla Portowców. Widowisko jakie stworzyli piłkarze przyciągnęły na stadion tłumy kibiców.

Jeszcze przed meczem wyróżniono kamieńskich działaczy – brązową odznaką Antoniego Dulę oraz pamiątkowym ryngrafem prezesa Dawida Roszaka. Spotkanie towarzyskie z okazji 75 – lecia klubu nie doszłoby do skutku gdyby nie Adrian Benedyczka, którego transfer zgodnie z zapisami umowy zobowiązał Pogoń do rozegrania meczu. Zespół Pogoni Szczecin przyjechał do Kamienia Pomorskiego niemalże w najsilniejszym składzie.

Stipica na bramce, Bartkowski, Malec, Zech, Stolarski w obronie. W pomocy oklaskiwany przy każdym podaniu Grosicki, Kowalczyk, Dąbrowski oraz Carlos i napastnicy czyli Kucharczyk i Parzyszek już do przerwy doprowadzili do prowadzenia 8:0. Po przerwie ich zmiennicy dołożyli jeszcze trzy trafienia. Ostatecznie wynik meczu zakończył się rezultatem 11:0 dla Pogoni Szczecin.

« z 89 »

Gryf wystąpił w składzie: Jurek, Szwech, Karczmarski, Nowacki, Cieślik, Stosio, Groński, Idzik, Mądrowski, Włodarek, Wittbrodt. Na rezerwie znaleźli się: Ireneusz Benedyczak, Pabianek, Maciejewski, Rosal, Sasin, Roszak, Sandzewicz, Bałkowski, Igor Kurka, Borys Kurka.