Vineta Wolin przegrała 0:2 w finałowym meczu o Puchar Polski Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej. W zespole Portowców wystąpili znani z występów na boiskach Ekstraklasy Bartosz Ława, Wojciech Lisowski oraz aktualny brązowy medalista Kacper Smoliński.

Szczecinianie objęli prowadzenie po rzucie karnym egzekwowanym przez Oskara Kalenika w 28. minucie. Sześć minut później Oskar Rechtziegel pokonany został przez Błażeja Starzyckiego. Wynik do przerwy nie uległ zmianie. W drugiej połowie podopieczni trenera Dawida Jeża mieli kilka okazji do zdobycia bramki, ale na przeszkodzie stawał albo Łukasz Łęgowski lub strzelali niecelnie. Wolinianie przeprowadzali zmiany, lecz nie przyniosły one skutku w postaci bramek.

Ostatecznie Puchar Polski powędrował do drużyny rezerw Pogoni Szczecin, a przed Vinetą Wolin cztery spotkania, które zadecydują o awansie Wikingów do III ligi.

Vineta Wolin – Pogoń II Szczecin 0:2 (0:2)
0:1 Kalenik 28′ (k.)
0:2 Starzycki 34′

Vineta (skład wyjściowy): Rechtziegel – Litwin, Niewiada, Cyburt, Lewandowski, Babiak, Ignasiak, Leśniak, Kuśmierek, Wiśniewski, Żmudź
Pogoń II: Łęgowski – Boniecki, Lisowski, Białczyk, Pach – Kalenik (78′ Krzysztofek), Ława (78′ Bąk), Smoliński, Kort, Starzycki – Zaborski