Nie masz pomysłu na ferie zimowe? Zgłoś się do Wojskowej Komendy Uzupełnień, rekruterów lub poprzez stronę internetową. To oferta skierowana głównie do młodzieży powyżej 18 roku życia, nauczycieli oraz każdego kto dysponuje wolnym czasem. Terytorialsi z Trzebiatowa zapraszają na pierwsze wspólne ferie z WOT. 

W czasie wolnym od szkoły możesz odbyć szkolenie podstawowe. Otrzymasz pełne wyposażenie, umundurowanie oraz broń! Za szkolenie otrzymasz wynagrodzenie. Szkolenie kończysz przysięgą po której możesz zostać żołnierzem Wojsk Obrony Terytorialnej. „Zostań lepszą wersją siebie ”

– Kandydaci, którzy dotychczas nie mieli do czynienia ze służbą wojskową, przejdą szesnastodniowe szkolenie podstawowe, które przybliży zasady żołnierskiego zachowania, taktykę i podstawowe umiejętności niezbędne do obsługi sprzętu wojskowego, w tym strzelania. Po pierwszym tygodniu ferii dołączą „rezerwiści” – dla nich przygotowano ośmiodniowe szkolenie uzupełniające. Całość zakończy uroczysta przysięga – przekazał rzecznik 14. Zachodniopomorskiej Brygady Obrony Terytorialnej Marcin Górka.

Szkolenie podczas ferii zimowych, które w Zachodniopomorskiem rozpocznie się 31 stycznia i potrwają do 13 lutego, przygotowane zostało z myślą „o dorosłych uczniach, studentach i nauczycielach, którzy mają do dyspozycji czas wolny”.

Zgłoś się:
– WKU
– REKRUTERZY
zostanzolnierzem.pl/
– ePUAP