Płytki w stylu starej cegły, a także pełne cegły czy płytki z kamienia o wzornictwie nawiązującym do antycznej cegły, stanowią niezwykłą ozdobę zarówno wnętrz, jak i zewnętrznych ścian, od tysięcy lat. Ich pierwsze zastosowania wynikały z potrzeb praktycznych, głównie z myślą o ochronie przed zimnem, jednak szybko ewoluowały w symbol zamożności i luksusu. Współcześnie płytki stara cegła są efektownym, modnym elementem designu, nadającym charakter każdemu wnętrzu oraz elewacji.

https://piaskowce.com/kamien-elewacyjny/mur-warstwowy.html#zolto-rudo-pomaranczowy

Współpracując z różnymi profesjonalnymi ekipami montażowymi, tworzymy projekty odpowiadające na różne potrzeby stylistyczne, kolorystyczne, jakościowe i wzornicze. Nasze wzornictwo łączy tradycję z nowoczesnością, odwołując się również do orientalnych inspiracji, co pozwala na spełnienie nawet najbardziej wymagających oczekiwań.

Wszystkie nasze płytki elewacyjne w stylu starej cegły powstają z surowców najwyższej jakości, wydobywanych z naszych własnych kopalń kamienia naturalnego. Dostarczamy je nie tylko do wielu krajów Europy, ale również na odległe kontynenty.

Nasza firma, jako polski producent płytek wzorowanych na starej cegle, od lat dostarcza ten wyjątkowy produkt do wielu obiektów budowlanych, zarówno na zewnętrzne elewacje, jak i do wnętrz w formie kamienia elewacyjnego rustykalnego.