„Postaw na tych, którzy trafnie ocenili zagrożenia, zapewnili bezpieczeństwo, rozwój i godne życie Polaków” – z takim apelem w najnowszym spocie wyborczym PiS zwrócono się do polskiego społeczeństwa. I jak dodano – „już 15 października głosuj za Polską!”.

Dziś rano PiS zamieścił w mediach społecznościowych kolejny spot wyborczy. Podsumowano w nim dotychczasowe decyzje rządu i podkreślono, że PiS „dotrzymuje słowa”. „Polska miała rację. Ty też masz rację, że postawiłeś na tych, którzy dotrzymują słowa” – stwierdzono w spocie.

„Obniżyli wiek emerytalny i bezrobocie do najniższego w historii. Wprowadzili 13. i 14. emeryturę, 800+ i darmowe leki dla dzieci i seniorów. Wspierają polskich rolników, budują polską gospodarkę i firmy. Rozwijają polską armię. Mówią: nie nielegalnej imigracji. Chronią całą Polskę i jej granice – wymieniono.

„Już 15 października głosuj za Polską! Postaw na tych, którzy trafnie ocenili zagrożenia, zapewnili bezpieczeństwo, rozwój i godne życie Polaków! Głosuj na Prawo i Sprawiedliwość, lista numer 4!” – zaapelowano.