Już w najbliższy czwartek (26.lipca) w godzinach 17.00-20.00 odbędzie się kolejny Piknik Rodzinny na Kamieńskiej Marinie .Tym razem będzie ARTYSTYCZNIE.. Dlatego też na placu, już od początku trwania wydarzenia, będzie można wziąć udział w plenerze malarskim pod okiem plastyków. Oprócz tego będzie możliwość lepienia z gliny. A prace uczestników będą wypalone  w późniejszym terminie. I skoro o sztuce mowa, to nie może na naszym pikniku zabraknąć artystów-barmanów takich jak Marek Łyszczak ambasador marki MONIN w Polsce.

Poza tym wracamy z zaplataniem warkoczyków, malowaniem buziek i puszczania baniek. Będzie także szansa zamalowania chodnika kredą i stworzenia nowej kolorowej przestrzeni, choć przez chwilę. Dla łasuchów i spragnionych „smaku dzieciństwa” będzie wata cukrowa. A dla tych, którzy będą chcieli schłodzić się mamy …. kortynę wodną.
Jednak patrząc na naszą propozycję czwartkową można pomyśleć, że nie mam nic dla dorosłych. Nic bardziej mylnego. Dla tych, którzy ukończyli 18 rok życia i chcą zmieniać rzeczywistość wokół siebie, będą mikro dotacje. A właściwie: będą osoby z Fundacji Inicjatyw Społeczno-Gospodarczych KOMES, którzy udzielą wszelkich informacji na temat tego jak pozyskać 5 tysięcy. My ze swojej strony standardowo prosimy o zabrane dużej dawki uśmiechu,  kiełbasek na grilla i wiadomo, kocyka. Bo jak piknik to piknik.
Organizator