„Prawo i Sprawiedliwość rusza w sobotę w Polskę z wakacyjną inicjatywą spotkań z Polkami i Polakami na piknikach”. – To nieco luźniejsza formuła, możliwość rozmów i dyskusji niekoniecznie w świetle kamer o oczekiwaniach naszych obywateli na przyszłość. Wśród zaplanowanych miejsc do odwiedzenia znalazł się także Wolin. 

– Już tradycją stało się, że nasze założenia programowe wykuwają się na bazie rozmów i debat z Polakami. Dlatego ta akcja jest swoistą kontynuacją działań podjętych w ramach trasy Przyszłość to Polska i Ula Programowego. Hasło, jakie będzie nam przyświecało podczas tych spotkań, to: „Z miłości do Polski” – przekazał Bochenek.

Jak dodał, „wszystko, co robimy, jako obóz Zjednoczonej Prawicy, jest ukierunkowane na wzmacnianie i budowanie potencjału naszego społeczeństwa i naszej Ojczyzny”. – Dlatego tak ważne dla nas jest to, aby program PiS jak najlepiej odzwierciedlał oczekiwania społeczne i dawał szansę dobrej perspektywy na przyszłość dla wszystkich obywateli – zaznaczył rzecznik partii rządzącej.

Według zaprezentowanej mapy, wśród miejscowości które odwiedzą przedstawiciele PiS znalazł się także Wolin. Piknik odbędzie się 5 – 6 sierpnia.