Nie takiego finału z pewnością spodziewała się obywatelka Niemiec, która w sobotni poranek postanowiła wjechać swoim autem na plażę. Kobieta, próbowała uciec przed czym powstrzymali ją ratownicy SAR. Dalej było już tylko gorzej, bo kobieta próbowała stawiać opór przybyłym na miejsce funkcjonariuszom, szarpiąc się czy oblewając ich napojem.

Wszystko rozegrało się około godziny 10. Wtedy to na zejście przy plaży w Dziwnówku (na wysokości Porta Mare) wezwano SAR oraz patrol policji. Wszystko za sprawą kobiety, która postanowiła wjechać na plażę.

Jak się okazało, obywatelka Niemiec rozbawiona, próbowała uciec, jednak powstrzymali ją przed tym ratownicy SAR. Jeszcze ciekawiej zrobiło się, kiedy na miejscu pojawił się patrol Policji.

Niemka postanowiła uciec do sklepu. Tam bez większych problemów komunikowała się z obsługą. Jej zdolności językowe ograniczyły się, kiedy policjanci próbowali przebadać ją alcosensorem. Pomimo, że ratownicy SAR i policjanci próbowali przemówić do kobiety po niemiecku czy angielsku, rozbawiona „turystka” udawała, że nie rozumie ani słowa.

Skończyło się na użyciu siły, szarpaniną z policją i oblaniem funkcjonariuszy napojem. Krnąbrna Niemka trafiła na komendę, a jej auto zostało odholowane. Teraz odpowie za swoje zachowanie.