Cieszymy się z okazanego zainteresowania i frekwencji, zapraszamy do uczestnictwa w kolejnych spotkaniach, które zaplanowane są na cały okres wakacji.

Dzieci mogły pobawić się wspólnie puszczając bańki, rysując kredą, korzystając z kącików plastycznych i innych atrakcji takich jak malowanie twarzyczek, plecenie warkoczy czy skakanie na trampolinach.

Główną atrakcją minionego Pikniku był teatrzyk z agencji Krak-Art z przedstawieniem pod tytułem „Przygody Pippi Skarpetki”. Pippi porwała młodą publiczność angażując dzieci do aktywnego uczestnictwa w przedstawieniu. Była nauka, był też śmiech, marsze i podskoki.

Zapraszamy na następny Piknik Rodzinny, który będzie odbywał się na terenie Festiwalu Dzika Plaża, 19 lipca, o godzinie 17.00. Na terenie festiwalu wydzielone zostanie miejsce dla dzieci – Wyspa Skarbów – z atrakcjami oraz animatorem i opiekunami. Piknik odbywać się będzie pod znakiem PIRATA, więc zapraszamy wszystkich rządnych przygód korsarzy. Zapraszamy w przebraniu tematycznym, przewidziane są nagrody i wiele innych atrakcji. Dorośli będą mogli pobawić się przy atrakcjach Festiwalu. Wstęp dla dorosłych – 5 zł.

Daty i miejsca następnych Pikników Rodzinnych:
25.07 (czwartek) – Park im. Jana Pawła II, przy Wieży Ciśnień
1.08 (czwartek) – Marina
9.08 (piątek) – Park im. Jana Pawła II, przy Wieży Ciśnień
22.08 (czwartek) – tkz. ul. Zamknięta (ul. A. Mickiewicza)
29.08 (czwartek) – FINAŁ PIKNIKÓW – tkz. ul. Zamknięta (ul. A. Mickiewicza)

KADEK