Już w najbliższy czwartek 21.czerwca o godzinie 17.00 na Kamieńskiej Marinie wracamy z Wakacyjnym Piknikiem Rodzinnym. Okazja do spotkania się akurat tego dnia jest nieprzypadkowa, bowiem 21 czerwca to dzień Początku Lata. A skoro lato, to zabawa, uśmiech, grill i kreatywne spędzanie czasu na świeżym powietrzu.

Dlatego też wraz ze sprawdzoną ekipą organizatorów (Kamieński Dom Kultury, Polski Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów, Pistacchio Ice & Coffee, Kika Studio Dominika Stefańska) wracamy na teren Mariny, by razem z wami, naszymi kolegami, koleżankami, rodzicami, czy wujostwem, spędzać czas z uśmiechem na ustach.

Do klasyki naszych spotkań należy grill i jego zasady: kiełbaski przynosicie sami, a my wam usmażymy, damy chleba i sosu. Do cenionych przez dzieci zabaw należą także bańki, kredy do malowania po chodnikach, malowanie buziek i tego będzie pod dostatkiem. Ponadto, oprócz stałych punktów programu, będą zmieniane co tydzień tematy spotkań, a wraz z nimi nasi goście.

W najbliższy czwartek usłyszymy m.in. zespół „Relax”.Będzie można także zmierzyć się z samym sobą konkursie #50bonka. Ten, kto siedząc odbije 50 razy piłkę, ten ma szansę na wygranie futbolówki! Nie może was tego dnia z nami zabraknąć.

Zachęcamy także do odwiedzania nas naszej stronie na facebooku: facebook.com/piknikirodzinnenakmaienskiejmarinie/
Możecie udostępniać, lajkować, komentować. Czujcie się u nas zawsze proszonymi gośćmi