Burmistrz Ewa Grzybowska spotkała się z nowo wybranymi sołtysami gminy Wolin. Oprócz listów gratulacyjnych, w jego trakcie otrzymali oni przygotowany przez gminę pakiet będący swoistym kompendium wiedzy. – Mamy nadzieję, że niektóre informacje, które znalazły się w materiałach rozwieją wszelkie wątpliwości i podpowiedzą jak się poruszać, gdzie zadzwonić, aby załatwić podstawowe sprawy – podkreślała Burmistrz Wolina. 

Jak zaznaczyła Ewa Grzybowska, spotkanie cieszące się bardzo dużym zainteresowaniem przedstawicieli sołectw było jednym z pierwszych tego typu w wolińskim Dworku.

Przed nami wspólnie, kilkuletnia wzmożona praca na rzecz naszej społeczności lokalnej. Po to, aby nam było sprawniej, wygodniej i lepiej żyć. Mam nadzieję, że w tym doborowym towarzystwie rozwiążemy wszystkie problemy, jakie się pojawią. Po to będziemy spotykać się z Państwem, aby wiedzieć co rzeczywiście dzieje się w terenie oraz abyście Wy wiedzieli jakie gmina ma plany co do terenów w jakich żyjecie – powiedziała Burmistrz Ewa Grzybowska.

« z 2 »