Jeśli chcesz nauczyć się żeglować lub zachęcić do żeglowania swoje dzieci, zapraszamy przez całe wakacje, przez 5 dni w tygodniu (tj. od poniedziałku do piątku). Klub Sportów Wodnych „Baltic” Dziwnów zaprasza do szkolenia na łodziach klasy Optimist, które są pierwszym jachtem w karierze każdego z żeglarzy. Spotykamy się o godzinie 9.00 na terenie Portu Jachtowego w Dziwnowie (ul. Żeromskiego 30).

Wśród zawodników, których szkolimy w klubie, mamy m.in. Mistrza Polski oraz V-ce Mistrza Polski, co świadczy nie tylko o talencie młodych żeglarzy, ale też doświadczeniu i wysokich kompetencjach kadry trenerskiej. Dużą wagę, poza czysto żeglarskim szkoleniem, przykładamy także do atmosfery oraz wychowawczych aspektów żeglarstwa. Uczymy dbałości o sprzęt, odpowiedzialności, rywalizacji prowadzonej w sportowym duchu, pracy w zespole. KSW „Baltic” Dziwnów tworzą – obok kadry trenerskiej – ludzie z pasją i zaangażowaniem, na których zawsze można polegać i którzy bardzo chętnie dzielą się swoją przeogromną wiedzą.

Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej lub umówić na bezpośrednie spotkanie, celem przybliżenia zagadnienia, zadzwoń: tel. 697282454

Akradiusz Lenkowski – Prezes KSW „Baltic” Dziwnów