Marzy Wam się niezapomniana przygoda na wodzie, ale nie macie patentu sternika? Z firmą „Kamień na wodzie” to żaden problem! Oferuje ona bowiem wynajem jednostek pływających bez potrzeby posiadania patentu, a w cenie zapewniają szybki, pięciominutowy kurs, po którym możesz od razu wyruszyć samodzielnie!

Do wyboru macie trzy nowiutkie motorówki oraz dwa rowerki wodne, idealne na letnie wypady. Dla tych, którzy posiadają patent, przygotowano coś szybszego, aby jeszcze bardziej podnieść poziom adrenaliny i zapewnić niezapomniane wrażenia!

Jednostki są niezwykle łatwe w obsłudze, co czyni je idealnymi nawet dla początkujących. Dodatkowo, są wręcz stworzone do robienia wspaniałych zdjęć na Instagram – piękne widoki i nowoczesny design łodzi na pewno zachwycą Twoich obserwatorów!

Jednym z największych atutów oferty „Kamień na wodzie” jest pełna swoboda w planowaniu rejsu. To wynajmujący decyduje o trasie, co sprawia, że jest to jedna z najciekawszych opcji spędzenia czasu w naszym mieście. Możliwość zobaczenia naszego miasta z wody, w tym coraz trudniej dostępnego z lądu Głazu Królewskiego z innej perspektywy! Możesz popłynąć do Dziwnowa, Międzywodzia i Wolina. Odkryj uroki wyspy kormoranów lub wpłyń rowerkiem wodnym w strefę ciszy za kładką, gdzie spokój i natura tworzą magiczną atmosferę.

Nie zwlekaj i zarezerwuj już dziś swoją jednostkę pływającą! Oferta lokalnej firmy jest idealna na rodzinne wypady, romantyczne wycieczki, a także aktywny wypoczynek z przyjaciółmi. – Gwarantujemy niezapomniane chwile i doskonałą zabawę na wodzie – mówią właściciele.

Telefon: 514-428-296