Już w maju ze szczecińskiego lotniska w Goleniowie polecimy m.in. do Krakowa, Dublina czy Liverpoolu. W kolejnych miesiącach z lotniska w Goleniowie polecimy nie tylko do Warszawy. Przywrócone zostaną też inne kierunki krajowe, które cieszyły się dużą popularnością, a także rejsy do Wielkiej Brytanii.

Od 1 maja Polskie Linie Lotnicze LOT planują zwiększyć liczbę lotów z Goleniowa do Warszawy. Do tej pory w tygodniu takich rejsów było osiem, teraz będzie 12: o godz. 9.10 (od poniedziałku do soboty), o godz. 20 (w poniedziałek, wtorek, środę, piątek i niedzielę) oraz o godz. 21 (w czwartek). Także linia Ryanair chce w maju stopniowo przywracać połączenia z podszczecińskiego lotniska. Nastąpi to według następującego harmonogramu: Kraków – od 2 maja, Dublin – od 17 maja, Londyn Stansted – od 18 maja, Liverpool – od 20 maja.

Z kolei od 14 czerwca do 10 września LOT wznowi loty z Goleniowa do Rzeszowa. Takie rejsy będą się odbywać dwa razy w tygodniu: w poniedziałki i piątki o godz. 18.55. Rok temu cieszyły się one bardzo dużym powodzeniem.