Informujemy, że od dnia 1 marca 2019 roku funkcję rzecznika prasowego Urzędu Miejskiego w Międzyzdrojach pełni Joanna Ścigała.

Nowa rzecznik do 2008 roku związana była zawodowo ze Służbą Zdrowia. W 2007 roku ukończyła studia wyższe na kierunku zarządzanie turystyką w Zachodniopomorskiej Szkole Biznesu w Szczecinie. Od 2008 do 2010 roku pełniła funkcję kierownika w Europejskim Centrum Różnorodności Biologicznej w Międzyzdrojach. Od 1 grudnia 2010 roku pracuje w Urzędzie Miejskim w Międzyzdrojach w Referacie Promocji i Współpracy z Zagranicą jako inspektor ds. promocji, bioróżnorodności i zabytków. W Referacie Promocji zajmuje się: redagowaniem tekstów prasowych, promocją turystyczną gminy, współpracą z instytucjami i placówkami zajmującymi się ochroną zabytków, rozliczaniem dotacji na zabytki, prowadzeniem Gminnej Ewidencji Zabytków. Jest również pomysłodawczynią i realizatorką projektu ,,Szlakiem Drzew Pomnikowych”, który obejmuje najciekawsze drzewa będące pomnikami przyrody na terenie Międzyzdrojów.

,,Funkcja rzecznika jest dla mnie nowym wyzwaniem, dołożę wszelkich starań, aby kontakt z mediami był profesjonalny, a międzyzdrojska społeczność była w wyczerpujący sposób informowana o wszystkich ważnych sprawach, które dotyczą Gminy Międzyzdroje” – powiedziała J.Ścigała.

Kontakt od 4 marca: telefon 603 460 055, email: um_rzecznik@miedzyzdroje.pl    

Beata Kiryluk
Wiceburmistrz Międzyzdrojów